עיצוב באנרים לרשת המדיה.jpg

ניהול קמפיין ממומן בגוגל /PPC

מידי יום מליוני אנשים מחפשים מידע, שירותים ומוצרים שונים ברשת החיפוש. ניהול קמפיין ממומן בגוגל (GOOGLE ADWORDS) מאפשר לך חשיפה רבה ללקוחות פוטנציאליים כאשר המטרה היא להגדיל את המכירות ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלך לאורך זמן. סטודיו דרום מנהל קמפיינים בגוגל וברשת המדיה תוך מעקב וליווי יומי צמוד לקבלת תוצאות מקסימליות והשגת יעדי הקמפיין.

הפרסום הממומן בגוגל מאפשר מיקוד אופטימלי לקהל היעד שלך, מיקוד מדויק המודעות שלך יחשפו בפני אנשים המחפשים שירות או מוצר בקטגוריה המשויכת לתחום המוצר שלך. ניתן לערוך סיווגים כמו מיקום גיאוגרפי ספציפי, גיל, תחומי עניין וכד'.

יש לך שליטה בתקציב הפרסום בכל רגע נתון תוכל לשנות להקפיא או להפסיק את התקציב. החישוב לתקציב נקבע אחרי מחקר מקדים ומעמיק שיבהיר לכך במה זה כרוך בתחילת קמפיין בגוגל אדווארס, לאחר קביעת תקציב אופטימלי יומי או חודשי לפי הצעת מחיר שגוגל מציע לך להופעה בעמוד הראשון בגוגל ועמודים שאחריו.

אנו במעקב אחר ביצועי הקמפיין ודואגים לעשות ניתוח אנליטי מחקר והבנה מה סט הביטויים האידאלי עבור העסק שלכם על מנת למקסם את התקציב והחשיפה בעלות הנמוכה לקליק/המרה.

אם אתם מחפשים עיצוב באנרים יחודי לקמפיין פרסום בגוגל אנחנו נשמח לעזור בביצוע הפרויקט. אנו מציעים שירותי עיצוב מודעות סטטיות ובאנרים עם אנימציה פשוטה  בפורמט gif. כדי להגביר חשיפה ותנועה לאתרכם המודעות חייבות למשוך את תשומת ליבו של הגולש ולגרום פעולה להנעה וללחוץ על הקישור/ מודעה שתוביל אותו לרכישה או התעניינות בשירות או במוצר שלכם.

דוגמאות למודעות לרשת המדיה ב google

אנו מזמינים אתכם לפגישת/שיחת ייעוץ חינם!
השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם >>
arrow&v

תודה על פנייתך!